Infinite Lagrange 21 Nisan’da piyasaya sürülecek

Uzayda kıyasıya mücadeleye var mısın?

Son güncelleme:

Infinite Lagrange önümüzdeki günlerde iOS, Android ve PC platformlarında oynanabilir olacak.

NetEase Games geçtiğimiz günlerde, PC ve mobil için bir bilim kurgu uzay simülasyonu olan oyunun 21 Nisan‘da Avrupa’da piyasaya sürüleceğini resmi olarak onayladı. Ön kayıtlar şuan da başlamış durumda ve önümüzdeki aylarda daha fazla ülkede oynanabilir durumda olması bekleniyor.

Infinite Lagrange

Infinite Lagrange nedir?

Infinite Lagrange, oyuncuların kendilerini uzay savaşlarına gerçekten kaptırmalarına ve evrenin sonsuz derinliklerini keşfetmelerine olanak sağlayan büyük bir uzay simülasyon oyunudur.

Bilim adamlarının ”Lagrange Düğümü” olarak bilinen bir uzay-zaman ilişkisini inceledikleri ve medeniyetin evrende ışık hızında dolaşmasına izin verildiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Yeni özelleştirme seçeneklerinin kilidini açmadan ve yüzlerce uzay gemisinden oluşan bir filoyu bir araya getirmeden önce, oyuna tek ve küçük bir gemiyle başlayacaksınız. Oyunun Lonca özelliği sayesinde ise birliğinizden arkadaşlarınız ve oyuncularla takım kurarak büyük bir savaş başlatabileceksiniz.

NetEase, Infinite Lagrange’in bu yılın sonlarına doğru diğer ülkelere de geleceğini, ancak pek bir ayrıntı paylaşılmadı. Eğer Avrupa’daysanız, App Store ve Google Play’de ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Uzay oyunlarını sever misiniz? Yeni çıkacak oyun hakkında düşünceleriniz neler? Yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
The Elder Scrolls Online
ZeniMax yöneticisi, The Elder Scrolls Online’ı bir MMO olarak görmüyor