Call of Duty Warzone gaz maskesi sorunu düzeltildi

Raven Software, en son Warzone yaması ile bu hatayı hızlıca çözdü.

Call of Duty Warzone’da bulunan, oyuncuların çemberin dışında istedikleri kadar hayatta kalmalarını sağlayan sonsuz gaz maskesi hatası giderildi.

Call of Duty Warzone gaz maskesi hatası nasıl çalışıyor?

Oyuncuları rahatsız eden bir sorun olmasaydı, bir şeyler eksik hissederdik. Warzone’da oluşan bu seferki hata, bazı oyuncuların güvenli alanın dışında istedikleri kadar kalmalarına ve son hesaplaşmadan kaçınmalarına olanak sağlayan süresiz gaz maskesi hatası.

Call of Duty Warzone

Kullanıcıların bu hatayı nasıl kullandıkları kısmı ise biraz karışık. Kendinizi doğru zamanda öldürmeniz, ardından Vardasnk ’84’e dönmek için Gulag maçını kazandıktan sonra bir gaz maskesi almanız gerekiyor. Eğer bunları gerçekleştirirseniz ve gaza maruz kalırsanız oyunun sonuna kadar ölümsüz olabilirsiniz.

Neyse ki, Raven Software bu hatayı hızlı bir şekilde çözdü. En son Warzone yaması, gaz maskesi sorununu ele aldı, böylece artık oyuncuların çemberin dışından vurulma konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Call of Duty Warzone gaz maskesi sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Rainbow Six Siege
Rainbow Six Siege Y6S1.1 yama notları ve güncelleme boyutu