Lost Judgment’ın PC’ye gelmeyeceği doğrulandı

Sega Japan sitesinde bulunan kod, potansiyel PC sürümüne kapıları açık bırakıyor.

Sega, son zamanlarda büyük ilgi odağı haline gelen Lost Judgment‘ın yakında PC’ye gelmeyeceğini onaylayarak Yakuza hayranlarının kalbini kırmış gibi görünüyor.

Lost Judgment neden PC’ye gelmeyecek?

Birkaç Twitter kullanıcısı ve haber sitesi Tojo Dojo, Sega Japan sitesinde bulunan kodun, Lost Judgment’ın potansiyel bir Steam sürümünü onaylıyor gibi göründüğünü fark etti. Sega da insanlara yanlış umut vermemek adına bu kodu siteden kaldırdı. Ne yazık ki, PC’de oynamak isteyen hayranlar için Lost Judgment henüz mevcut olmayacak.

Lost Judgment

Bir Sega temsilcisi tarafından yapılan açıklamaya göre, oyun yalnızca PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X konsolları için piyasaya sürülecek. Sitede bulunan kod tam aksini ima ederken Sega, “Şu anda oyunu PC’ye getirme planımız yok. Serinin ilk oyununun hala PC’de mevcut olmadığını düşündüğünüzde bu özellikle şaşırtıcı bir haber değil.” diyor.

Oyunu PC üzerinden oynamayı ümit eden hayranlar için hala bir umut var. Sega’nın bu şifreli eklemesi, gelecekte potansiyel bir PC sürümü için kapıyı açık bırakıyor gibi görünüyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun PC platformuna gelmemesi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Dying Light 2 Stay Human
Dying Light 2 Stay Human, ücretsiz yeni nesil yükseltmesi alacak