Biomutant oynanış süresi belli oldu

Yan görevler ve daha fazlasını görmezden gelerek 12-15 saat içerisinde bitirebileceksiniz.

Experiment 101 stüdyosunun geliştirdiği ve 25 Mayıs‘ta piyasaya sürülecek Biomutant‘ın oynanış süresi belli oldu. Geliştiriciler, başlangıçtan itibaren oyunculara 65 saatlik dolu dolu bir içerik sunmayı hedefliyorlar.

Biomutant oynanış süresi ne kadar?

Oyunun yönetmeni ve stüdyo başkanı Stefan Ljungqvist, günümüzde oldukça önemli olan oyun uzunluğu konusu hakkında konuştu. Biomutant bir açık dünya oyunu, bu nedenle de bol miktarda aktivite, koleksiyon, yan görevler ve devasa bir haritayı içerisinde barındırıyor. Sonuç olarak, ne tür bir oyuncu olduğunuza bağlı olarak oynanış süresinin de değişebileceğini söyleyebiliriz.

Biomutant Oynanis Suresi-oyunpat

Stefan Ljungqvist, oyuncuların sabırsızca davranıp tüm yan görevleri ve keşifleri görmezden gelebileceklerini ve hatta diyalogları bile atlayabileceklerini söyledi. Bu durumda, oyunun bitişine 12-15 saat içerisinde ulaşabilirsiniz. Bu süre de bugünlerde açık dünya oyunlarının çoğunun sunduğu oynanış süresinden çok daha az.

Eğer oyuncular Biomutant’ın benzersiz dünyasına ve sakladığı birçok sırra bağlı kalmak istiyorsa da onları 65 saatten daha fazla meşgul edecek bir macera bekliyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, belirtilen oynanış süreleri hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Google I/O 2021
Google I/O 2021 tarihi belli oldu