Call of Duty Warzone’un ilk lisanslı operatörü Rambo, haftaya geliyor

Dia Hard'dan John McClane'in, bir sonraki operatör olması bekleniyor.

Resmi Call of Duty Twitter hesabı, geçen hafta Call of Duty Warzone‘a yeni bir operatörün geleceğini haber veren paylaşımlar yaparak oyuncuları bir hayli heyecanlandırmıştı. “SURVIVORJOHN#1009062” adlı oyuncu, yedi saatte 5 oyun oynamıştı ve 552 kişiyi öldürmeyi başarmıştı.

Call-of-Duty-Warzone-Rambo

Rambo ne zaman Call of Duty Warzone’a geliyor?

Bugün ise beklenilen teyit geldi. CoD Twitter hesabında yer alan son fragman, Rambo’nun tıpkı filmlerdeki gibi yanan bir okla yay tutan yüzünü gösteriyor. Tanıtımda da belirtildiği üzere Rambo, 20 Mayıs‘ta oyuna eklenecek.

Ayrıca Rambo, oyunda bir operatör olarak görünecek olan ilk lisanslı karakter, ancak sonuncusu değil. Die Hard’dan John McClane, potansiyel bir yeni operatör olarak tanıtıldı. McClane hakkında, Rambo’da olduğu gibi bir onay yok, ancak Warzone maçlarının 80’lerin aksiyon kahramanlarıyla dolu olması an meselesi.

Öyleyse, 20 Mayıs’ta çıkacak olan ilk lisanslı operatör Rambo ve tanıtılan potansiyel operatör John McClane için cüzdanınızı hazırlayın.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun ilk lisanslı operatörü Rambo hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Apex Legends
Apex Legends, 100 milyon oyuncuya ulaştı