Nintendo Switch Pro’nun ön siparişleri 4 Haziran’da açılabilir

CentroLeaks'e göre, yeni konsolun ön siparişleri 4 Haziran gece yarısında açılacak.

Uzun süreli bir sessizliğin ardından, geçen hafta yeni Nintendo Switch Pro konsolu hakkında bir sürü iddia peş peşe ortaya çıkmaya başladı. Son zamanlarda ise Amazon Meksika‘da yeni konsol için bir liste göründü, ancak bu liste daha sonra genel bir ürün numarası ile değiştirildi.

Şimdi ise, yeni Switch Pro konsolu için bir açıklama veya duyurunun 3 Haziran Perşembe günü yapılacağı iddia ediliyor.

Nintendo Switch Pro-oyunpat

Nintendo Switch Pro hakkında açıklama 3 Haziran’da gelebilir

CentroLeaks, Twitter’da yeni Switch konsolu için ön siparişin 4 Haziran gece yarısı yayımlanacağına dair bilgi aldıklarını belirten bir tweet paylaştı. Burada hangi saat diliminin kastedildiği belli olmasa da büyük bir perakendecinin dahili sistemi için olduğu söyleniyor.

Ayrıca Nintendo hayranları, ABD dışı ancak ABD’li bir perakendeciden gelen yorumların büyük olasılıkla geçen hafta büyük tartışmalara yol açan Amazon Meksika listesine atıfta bulunduğunu tahmin ediyor. Eğer iddia edildiği gibi perşembe günü Switch Pro açıklanırsa, CentroLeaks’e göre 4 Haziran gece yarısında ön siparişler de açılacak gibi görünüyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, yeni konsol iddiaları hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Hideo Kojima
Hideo Kojima yeni oyunu için Xbox ile görüşüyor