Resident Evil Village’ın yeni demosu PlayStation’a eklendi

Capcom sözünü tuttu gibi duruyor.

Son güncelleme:

Bildiğiniz üzere PlayStation’a bir Resident Evil Village demosu eklenmişti. Capcom, bu sefer resmi sürümde çıkacak birçok yenilik ile beraber ikinci bir demo yayımladı ve bu demo da PlayStation‘a eklendi.

Resident Evil Village

Resident Evil Village ikinci demosu neden yayımlandı?

Geliştirici ekibi, başlangıçta oyun için çok endişeliydi. Bahsedilen oyun mekaniklerinin ve yükleme sürelerinin onlara büyük sorunlar çıkarmasından korkuyorlardı fakat bu yeni demo sayesinde tüm bu endişeler son buldu. Oyuncular şu anlık oyunda herhangi bir hata göremediklerini söylüyorlar.

Oyun, tüm PlayStation modellerinde oynanabilir olacak ve sadece 10 GB‘lık bir alan kaplayacak. Capcom; bu demonun, PS5 için çıkarılan özel demoya kıyasla daha çok savaş ve oynayışa odaklandığını söylüyor.

Resident Evil Village

Capcom, daha önce Japonya’daki bir PlayStation etkinliğinde, oyunun 7 Mayıs 2021‘de yayımlanmasından önce bahar aylarında ikinci bir demonun gelebileceğini söylemişti.

Yayımlanan demonun oynanış videosunu hemene aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Resident Evil Village’in ikinci demosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Tekken 7
Tekken 7 dünya çapında 7 milyon satışa ulaştı