Black Desert Mobile Evreninde Path of Glory: Sezon 3 Başlıyor

Son güncelleme:

Pearl Abyss bugün, Path of Glory savaş modunun üçüncü sezonunun Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Bu yeni sezon Maceracılara zorlu yeni seviyeler ve birbirinden farklı birçok ödül sunacak.

Path of Glory, 6 karakterden oluşan ailelerin katılabileceği bir PvE modudur. Maceracılar, bir kale kapısını yarıktan çıkan istilacı canavarlara karşı korumakla görevlendirilir. Her dalgayı tamamlamak için özel ödüller verilirken, daha yüksek zorluklar için daha iyi ödüller Maceracıları bekliyor olacak. Ayrıca bu etkinlikle birlikte, ailedeki tüm karakterler için CP uygulayan, sezon bazlı bir eşya olan Amblem elde etme şansı da olacak.wallpaperflare.com wallpaper 12-oyunpat

 

Zorlu Mücadeleler, Değerli Ödüller

Path of Glory’nin üçüncü sezonunda, bu savaş modundaki en yüksek zorluk seviyesi olan Aşama 10 Rift de bulunuyor. Aşama 10 Rift’te düşmanlar daha acımasız ve alt edilmesi daha zor olacak, ancak bu seviyeyi tamamlama ödülleri de bir o kadar güçlü bufflar sağlayacak.

Primal Alchemy Taşları da bu haftadan itibaren Black Desert Mobile evreninde yer alarak, Maceracıların karakterlerini daha yüksek seviye Alchemy Taşlarıyla donatmalarını sağlayacak. Bu güçlü Primal Alchemy Taşları, Hadum’un Diyarından elde edilen nadir malzemeler kullanılarak üretilebilecek.

Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Dead Cell Whack A Mole
Dead Cells Whack-A-Mole güncellemesi yayımlandı