FIFA 21 önümüzdeki hafta EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e geliyor

6 Mayıs'tan itibaren hizmetlerde oynanabilir olacak.

FIFA hayranlarına müjde! FIFA 21 önümüzdeki hafta EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e dahil olacak.

EA, uzun süredir devam eden futbol serisi FIFA 21’in son sürümünün önümüzdeki haftadan itibaren EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’de satışa sunulacağını duyurdu. Oyun, mayıs ayı için hizmete eklenen iki yeni oyun ve Knockout City ile beraber Xbox Game Pass ve EA Play’e dahil olacak.

FIFA 21

FIFA 21 platformlara ne zaman eklenecek?

Xbox Series X/S, Xbox One, Playstation 5, Playstation 4 ve PC platformlarında EA Play veya Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine sahip olan kullanıcılar iki oyuna da ücretsiz şekilde erişebilecekler.

Ayrıca bir takım özel oyun içi eşyalar ve Volta Football teçhizatı da EA Play üyelerine özel olarak verilecek. Oyun 6 Mayıs‘tan itibaren EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e eklenecek.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun EA Play’e ve Game Pass’e dahil edilmesi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
PES 2020 İnceleme Oyunpat 1-oyunpat
eFootball PES 2020 İnceleme