Fall Guys’ın Xbox ve Switch için çıkış tarihleri süresiz olarak ertelendi

Oyun bu yaz Xbox ve Switch'e gelmeyecek.

Fall Guys‘ın Xbox ve Nintendo Switch için çıkış tarihleri süresiz olarak ertelendi. Başlangıçta ekip, oyunu konsollarda bu yaz piyasaya sürmeyi planlıyordu, ancak kısa bir süre önce cross-play gibi özelliklerin oyunda düzgün olarak çalışabilmesi için biraz daha zamana ihtiyaç duyduklarını duyurdu.

Fall Guys

Xbox ve Nintendo Switch için henüz yeni bir çıkış tarihi duyurulmadı. Ancak Fall Guys’ın, Sezon 4.5 ile yoluna devam etmesi ve yakın gelecekte iki yeni Raunt’a sahip olması planlanıyor.

Fall Guys Xbox ve Nintendo Switch sürümleri neden ertelendi?

Ekip, “Fall Guys’ı Xbox ve Switch’te 2021’in yaz aylarında piyasaya sürmeyi planlıyorduk, fakat programımızın maalesef üzerinde çalıştığımız yeni özellikleri dahil etmek için çok erken olduğunu fark ettik.” diyor.

“Oyunu bu platformlarda mümkün olduğunca çabuk piyasaya sürmek istiyoruz. Switch ve Xbox sürümlerinin gerçekten beklemeye değer olacağına inanıyoruz ve sabrınız için size çok minnettarız. Bu gecikme, ekibimize cross-play gibi özellikler eklemek için ayrıca zaman tanıyacak. Böylece oyuncular seçtikleri platformdan bağımsız olarak arkadaşlarıyla oynayabilirler.”

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun Xbox ve Switch için süresiz olarak ertelenmesi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Overwatch 2
Overwatch 2, PvP modu takım sisteminde değişikliğe gitti