The Elder Scrolls Online arayüz sorunları 8 Haziran’a kadar düzeltilmeyecek

Yine de bazı geçici çözümler mevcut.

The Elder Scrolls Online konsol oyuncuları, geçen hafta menüler arasında gezerken arayüzde oluşan bazı sorunlar keşfettiler. Topluluk kısmında geçici bir çözüm yayımlandı, ancak 8 Haziran‘a kadar resmi bir düzeltme gelmeyecek gibi görünüyor.

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online arayüz sorunu neden hemen çözülmüyor?

ZeniMax Online Studios, “Yaklaşan Blackwood Bölümü ve ESO için gereken sertifika zamanlaması nedeniyle, Blackwood ve Güncelleme 30’un çıkışından önce konsol sürümüne başka yama getirmeyeceğiz. Bu sorun, 8 Haziran’da çıkacak Güncelleme 30 başlangıç yaması ile çözüme kavuşacak.” dedi.

Ekip, o zamana kadar; eşya listesinden çıkma, ana menüye dönme ve ardından listeye yeniden girme gibi geçici çözümlerin kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu sorunu yaşayan konsol oyuncularının, 8 Haziran‘ı beklemekten veya bu çözümlerin işe yaramasını ümit etmekten başka şansı yok.

The Elder Scrolls Online Blackwood Bölümü ve Güncelleme 30’un, basit bir kullanıcı arayüzü düzeltmesinden çok daha büyük değişiklikler getirmesi planlanıyor. Yeni bölge, hikaye, yeni nesil güncellemesi ve çok daha fazlasının gelmesi bekleniyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyundaki bu hata hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Manifold Garden
Manifold Garden önümüzdeki hafta PS5 yükseltmesi alacak