IO Interactive yeni bir RPG oyunu üzerinde çalışıyor olabilir

Ejderha temalı yeni bir oyun geliyor olabilir.

Hitman serisinin ve yeni çıkacak olan Project 007’nin geliştiricisi IO Interactive‘in, yeni bir RPG oyunu üzerinde çalışıyor olabileceği bildirildi. Ancak oyunun şu anlık gün ışığını nihayet görüp göremeyeceği belirsiz.

IO Interactive, uzmanlık alanının dışına çıkıp bambaşka bir oyun yaratmak hakkında büyük bir adım atmak üzere olabilir. Windows Central’ın aşağıdan kontrol edebileceğiniz raporuna göre, tüm işaretler IOI’nin ejderha temalı yeni bir RPG geliştirmeyi planladığını gösteriyor.

IO Interactive

IO Interactive’in yeni RPG oyunu hakkında söylentiler

Oyun hakkındaki söylentiler ve potansiyel teoriler, IO Interactive CEO’sunun, Barcelona stüdyosundaki ekibin yeni bir üçüncü evren üzerinde çalıştığını söylediğinde başladı. Birinci evren tahmin edebileceğiniz üzere Hitman. Diğeri ise yeni ama önceden duyurulan Bond evrenidir. Görünüşe göre bu üçüncü evren, fantezi RPG oluşuyla biraz farklı.

Söylentiler doğru olsa bile, ejderha temalı herhangi bir projeyi çok uzun bir süre bekleyeceğimiz bir gerçek. Çünkü şirket, şimdilik tamamlanması ve yayımlanması gereken Project 007 oyunu üzerinde çalışıyor. Yeni oyunun büyük ölçüde değiştirilebileceği ve hatta tamamiyle hurdaya çıkarabileceği de bir olasılık.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, yeni oyun hakkındaki söylentiler ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
zeen placeholder-oyunpat
Razer Deathadder Elite İnceleme