Subnautica Below Zero çıkış tarihi

Ücretsiz yükseltmeler de gündemde.

Subnautica hayranları, dün gerçekleşen State of Play canlı yayını sayesinde, yakında piyasaya sürülecek devam oyunu Subnautica Below Zero‘ya bir kez daha yakından baktılar. Açık dünya keşif oyunu 14 Mayıs‘ta PlayStation konsollarında piyasaya sürülecek.

Subnautica Below Zero

Subnautica ve Subnautica Below Zero için ücretsiz yükseltmeler

Ayrıca, PlayStation 4’teki ilk Subnautica oyununa sahip olanlar için güzel bir haber var. Bu oyuncular, PS5 sürümüne ücretsiz olarak yükseltme yapabilecekler. Subnautica’nın fiziksel PS4 sürümüne sahipseniz, bir PS5 konsolunuz olması şartıyla bu yükseltmeyi de yapabilirsiniz.

Benzer şekilde, Below Zero’nun PS4 sürümünü satın alırsanız, PS5 sürümüne de ücretsiz olarak yükseltme yapabileceksiniz.

Geliştirici Unknown Worlds, Below Zero’nun bazı heyecan verici özelliklerini de hayranlara sergiledi. Subnautica Below Zero, ilk oyunun hikayesinden bir yıl sonra ve aynı derecede zorluğa sahip, affedici olmayan bir su altı dünyasında geçiyor ancak sıkı giyinin, daha fazla üşüyeceksiniz.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyun hakkındaki ilk izlenimlerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Steam
Steam Next Fest ne zaman başlayacak?