Among Us, PlayStation’a geliyor

Yeni bir kostüm de beraberinde gelecek.

Geliştirici InnerSloth, State of Play sunumu sırasında, özellikle pandemi döneminde bir hit haline gelmeyi başarmış Among Us‘ın bu yıl PS4 ve PS5 konsollarına geleceğini açıkladı. Konsollara gelmesinin yanı sıra, Ratchet & Clank kostümü de beraberinde piyasaya sürülecek.

Gecikmiş PlayStation versiyonu; mevcut olan mobil, PC ve Nintendo sürümü oyuncularıyla beraber oynayabileceğiniz cross-play özelliğine sahip olacak. Bu, Among Us’ın devasa oyuncu tabanını genişletmek için gerçekten harika. Ayrıca arkadaşlarınız ile odalar kurmayı çok daha kolay bir hale getirecek.

Among Us

Among Us ne zaman PlayStation’a geliyor?

Oyunun tam olarak ne zaman PlayStation konsollarına geleceği hakkında herhangi bir haber henüz mevcut değil. Oyun hakkında en son duyduğumuz haber, Jimmy Fallon’un Twitch kanalında bu oyunu oynamasıydı.

Buna rağmen Fallon’un yayını oyuncu sayısında artışa yol açmadı. InnerSloth topluluk yöneticisi Victoria Tran’a göre oyun, muhtemelen ABD’de en yüksek medya doygunluğuna ulaştı.

PlayStation sürümünün oyuncu artışına katkıda bulunup bulunmayacağı konusunda ise, kesinlikle bulunacağını söyleyebiliriz. Tercih ettikleri platformda Among Us oynayabilecekleri için daha fazla kişinin oyunu oynayabilme potansiyeli var.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun pandemi dönemindeki ivmesi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Oddworld Soulstorm
Oddworld Soulstorm çıkış fragmanı yayımlandı