Black Desert Türkiye&MENA’da Savaş Kahramanı Etkinlikleri Güçlü Ödüller Sunuyor

Son güncelleme:

Pearl Abyss bugün Black DesertTürkiye&MENA’da bir dizi Savaş Kahramanı Etkinliği’nin başladığını duyurdu. Maceracılar artık bu etkinliklere katılabilecek ve karakterlerini savaş alanlarında daha nitelikli hale getirmelerine yardımcı olacak değerli eşyalar kazanabilecekler. 

black desert online 1-oyunpat

Maceracılar Etkinlik Boyunca Ödüller Kazanacak

Maceracılar 12 Mayıs’a kadar özel gıda eşyalarını askerlerle paylaşmak gibi NPC görevleri aracılığı ile Savaş Kahramanı’nı anmaya teşvik edilecek. Bu görevleri tamamlamak Maceracılara Hafıza Parçası, Shakatu’nun Lüks Kutusu ve diğer özel eşyaları kazandıracak. Ayrıca Maceracılar yalnızca oyunda oturum açarak bile Lale Tohumları kazanabilecek ve bu tohumları Lale hasat etmek için kullanabilecek. Ek olarak Maceracılar, bu Laleleri Kuzey Buğday Ovası sahibi Norma Leight’e hediye olarak da verebilecek.

Aynı etkinlik döneminde, Alan Bossları da Kuzey Muhafız Kampı yakınlarında ortaya çıkacak. Maceracılar verdikleri hasar miktarına bağlı olarak, Boss Zırhı ve farklı seviyelerde Sihirli Kristal de dahil olmak üzere özel ödüller kazanma şansına da sahip olacak. 

336d22bd37020210302132936791-oyunpat

Giriş Yapıldıkça Ödüller Kazanılacak

Son olarak, 4 Mayıs’a kadar “Giriş Yapma Meydan Okumaları” gerçekleşecek. Bu dönem boyunca oyuna giriş yapan Maceracılar, oynama sürelerine bağlı olarak Cron Taşı ve 100 Vefa gibi özel ödüller kazanabilecekler.

Daha fazla bilgiye Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesitr.playblackdesert.com üzerinden ulaşılabilir.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
League of Legends
League of Legends 11.7 yama notları