Resident Evil Village’a Mercenaries modu geliyor

Zamana karşı yarışın.

Bugün gerçekleşen Resident Evil Showcase‘de geliştiri Capcom, Resident Evil serisinin favori modlarından olan Mercenaries’in, Village ile birlikte geri döneceğini açıkladı.

Önceki oyunlarda göremediğimiz Mercenaries modu, orijinal Resident Evil 3’e geri döndü. Oyuncuların skorlarını artırmak ve geri sayıma ek süre eklemek için çeşitli düşmanları öldürecekleri bir moda da sahipti. Seriden alıştığımız yoğunluk nedeniyle de zamana karşı mücadele daha keyifli bir hale geldi.

Resident Evil Village

Resident Evil Village Mercenaries modunun farkı ne olacak?

Merak etmeyin, Capcom hiçbir değişiklik olmadan Resident Evil Village’a bu modu getirmek yerine, bazı yeni şeyler denemeyi planlıyor. Oyuncular, raundlar arasında mağazayı inceleyebilecek ve oyun tarzlarına göre güçlendirilecek veya özelleştirilecek silahları için bazı yükseltmeler satın alabilecekler.

Kısa bölüm, Mercenaries modunun bonus içeriklerle dolu olacağı gibi belirsiz bir söz ile sona erdi. Bu da, muhtemelen ana hikaye içerisinde kullanılabilecek bazı şeylerin burada açılabileceği anlamına geliyor. Bu muhtemelen sonsuz füzeye sahip bir roketatar veya serinin önceki oyunlarında oyunculara verilen bonus silahlar gibi şeyler olacaktır.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyuna eklenecek yeni Mercenaries modu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
The Elder Scrolls Online
ZeniMax yöneticisi, The Elder Scrolls Online’ı bir MMO olarak görmüyor