MMORPG oyunu Elyon’un kapalı beta tarihi duyuruldu

Başvurular 25 Nisan'da sona eriyor.

Kakao Games’in yakın zamanda piyasaya sürülecek yeni MMORPG oyunu Elyon‘un ilk kapalı betası, 6 Mayıs10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. İlgilenen oyuncular, Elyon’un resmi web sitesinde kapalı betaya kaydolabilir. Ancak acele edin, başvurular 25 Nisan‘da kapanıyor.

Kapalı betaya kaydolurken, bir Kakao Games hesabı oluşturmanız ve tercih ettiğiniz oyun tarzı ( PvP, PvE) gibi dört soruyu yanıtlamanız gerekiyor.

Elyon

Elyon, kapalı betada oyunculara neler sunacak?

Kapalı beta sırasında Elyon, oyunculara şu özelliklerle beraber güzel bir oyun keyfi sunacak:

  • Realm vs Realm
  • Klan savaşları
  • Arenalar
  • Zindanlar
  • Yaşam becerileri
  • Dünya Görevleri

Adınızı kapalı beta listesine yazdırmanız, maalesef ki etkinliğe katılmayı garanti ettiğiniz anlamında gelmiyor. Kapalı beta için sınırlı sayıda oyuncu seçilecek. Ve maalesef ki ülkemizde kullanılamayacak.

Duyuru: “Geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde oyun, birçok açıdan büyük değişiklikler geçirdi. Oyunu harika bir MMORPG yapmaya çalışırken, Kakao Games oyunu Kore dışında yayımlamak için sürekli çalışıyor ve oyuncuların güzel geri bildirimlerini duymaktan bir hayli memnun.” ifadelerini içeriyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Kakao Games’in yeni MMORPG oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Activision
Activision, 350.000 Call of Duty hesabını yasakladı