Call Of The Sea, PS4 ve PS5’e geliyor

Biraz bulmacaya ne dersiniz?

Macera oyunu Call Of The Sea‘nin geliştiricileri, oyunun mayıs ayında PS4 ve PS5 konsollarına geleceğini duyurmak için sosyal medyada bir açıklama paylaştı.

Oyun, geçtiğimiz aralık ayında piyasaya sürülmesinden bu yana Microsoft cihazlarındaki oyuncular için zaten mevcuttu. Oyuncular ve tabii ki de eleştirmenler, oyununun bulmacalarını ve bu bulmacaların oyunun ana hikayesiyle olan kusursuz entegrasyonunu genellikle övdüğünden dolayı olumlu geri bildirimler aldı.

Call of the Sea

Call of the Sea nedir?

Call of the Sea, oyuncuların oyun içerisinde bulunan farklı bulmacaları çözerek hikayede ilerlemelerini sağlayan birinci şahıs bir macera oyunudur. Oyunun hikayesi 1930’lara dayanıyor ve oyuncular, bu macerada ondan ayrılan kocasını aramaya çalışan bir kadın olan Norah’ı kontrol edecek.

Oyunun konsollara geleceğinin duyurusu, oyunun resmi sayfası tarafından Twitter’da yapıldı ve mayıs ayı ise oyunun konsollara çıkacağı ay olarak belirlendi.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Genel olarak oyunun hikayesini sevdiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
NieR Replicant
NieR Replicant Roc Boss rehberi