Skul The Hero Slayer bu yaz Nintendo Switch’e geliyor

Oyunun çıkış tarihi ve fiyatı henüz açıklanmadı.

Nintendo Switch kullanıcılarına müjdeli bir haberimiz var. Skul The Hero Slayer bu yazın sonlarına doğru Switch için piyasaya sürülecek.

Indie World Direct, bugün birçok bağımsız oyun duyurusu ile karşımıza çıkıyor. Bu duyuruların arasında roguelite aksiyon oyunu Skul The Hero Slayer da var.

Skul: The Hero Slayer

Steam’de piyasaya sürülen ve %93 oranda olumlu kullanıcı puanı alan Skul, piyasaya sürüldükten sonra bir hafta içerisinde 100.000‘den fazla satarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

Aksiyon platform oyunlarını seven Güney Koreli bağımsız geliştirici SouthPAW Games için büyük bir başarı öyküsü olan Skul, SouthPAW Games’in kendi stüdyolarını kurmalarını sağlamıştı.

Skul The Hero Slayer, Switch’e ne zaman gelecek?

Steam’i kasıp kavuran Skul, bu yazın sonlarına doğru Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Kesin bir tarih ve fiyatı henüz açıklanmadı, ancak önümüzdeki haftalarda onlar da açıklanacaktır. Duyuru videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Nintendo Switch’e gelmesi planlanan yeni oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
zeen placeholder-oyunpat
Razer Deathadder Elite İnceleme