Spider-Man: Miles Morales’e yeni kostüm geliyor

Son güncelleme:

Eğer Harlem’in Örümcek Adam’ı Miles Morales sizseniz, oyuna eklenen yeni kostüm ile gökdelenlerin üstüne çıkma vaktiniz geldi demektir. Yeni Spider-Man: Miles Morales güncellemesi içeriği ve kostüm ile ilgili ayrıntılı bilgi için haberimizi okumaya devam edin.

Spider-Man: Miles Morales

Spider-Man: Miles Morales eklenen yeni kostüm

Spider-Man: Miles Morales’e gelen son güncelleme, her zamanki hata düzeltmelerinin yanı sıra, ileri teknoloji bir kostümü de beraberinde getiriyor. Ayrıca görsel efekt tutkunlarına da harika bir haberimiz var! Oyunu PlayStation 5 üzerinden oynayanlar, gerçekçi kas deformasyonu özelliğinin farkını iliklerine kadar hissedecekler.

Kas deformasyonu nedir?

Kas deformasyonu, karakterin tamamını gerçekte hareket eden bir insan ile simüle edilerek karakter modelindeki kırışıklıkların ve kıvrımların daha gerçekçi bir halde görünmesini sağlıyor. Miles’ın animasyonlarının, bu özellik sayesinde daha gerçekçi bir görünüme kavuşacağını söyleyebiliriz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Miles’ın ileri teknoloji yeni kostümü hakkında düşünceleriniz neler? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Synthetik 2
Synthetik 2, bu yıl Steam’e geliyor