Hitman 3 Dubai görevi bir hafta boyunca ücretsiz

Son güncelleme:

IO Interactive’in şimdiye kadarki en yaratıcı ve şaşırtıcı suikast simülasyonu olarak tanımlayabileceğimiz Hitman 3’den, oyuncular için sevindirici bir haber var. Oyun içerisindeki Dubai görevi, yeni bir başlangıç paketi ile ücretsiz!

Hitman 3 Dubai

Oyun içerisinde, herhangi bir ödeme yapmak zorunda olmadan farklı ambiyansları denemek isterseniz artık bunu Hitman 3: Ücretsiz Başlangıç Paketi ile, tabii ki bir noktaya kadar yapabileceksiniz.

Epic Games Store’da halihazırda mevcut olan yeni demo sürümü; ICA Tesisi ve Hawke’s Bay görevlerine ve periyodik olarak da diğer görevlere sınırsız şekilde erişim sağlamanıza olanak tanıyor.

Hitman 3 Dubai görevi ne zamana kadar ücretsiz?

IO aynı zamanda oyunun ilk görevi olan Dubai’yi, bahsettiğimiz Başlangıç Paketi ile bir haftalık süre boyunca ücretsiz hale getiriyor. Dünyanın en yüksek binasına çıkıp, ultra lüks katları keşfedip, kaçmadan önce para karşılığında göreviniz olan suikasti gerçekleştireceksiniz. Dubai, 5 Nisan tarihine kadar Ücretsiz Başlangıç Paketi ile oyunculara sunulacak.

IO Interactive: “Zamanla, sınırlı bir süre için World of Assassination’dan oyuna daha fazla ücretsiz içerik eklemeyi düşünüyoruz.” dedi ve devam etti:

Zorlu hedefler ve çok daha fazlasıyla, sizi bekleyen yeni zorluklar olacak. Başlangıç ​​Paketi’nde ücretsiz olarak sunduğumuz tüm içerikler, aynı süre zarfında Hitman 3 sahipleri için de ücretsiz olacak, yani Hawke’s Bay şu anda tüm Hitman 3 oyuncuları oynanabilir halde.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

IO Interactive’in oyuncuları sevindirecek bu hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Dead Cell Whack A Mole
Dead Cells Whack-A-Mole güncellemesi yayımlandı