Final Fantasy 7 The First Soldier kayıtları açıldı

Oyun, Final Fantasy evreninin ana unsurlarıyla harmanlanmış olacak.

Square Enix’in yeni mobil oyunu Final Fantasy 7 The First Soldier‘ın kapalı beta kayıtları an itibarıyla açıldı. Oyuncular, bugün ile 27 Mayıs arasında istedikleri zaman kapalı betaya kayıt olabilirler.

Final Fantasy 7 The First Soldier kapalı betası ne kadar sürecek?

Kapalı betaya kayıt olan herkes oyuna dahil edilmeyebilir, ancak oyun battle royale türünde olduğu için mümkün olduğunca çok oyuncunun The First Soldier’da olacağı sonucuna varabiliriz. Kapalı beta, 1 Haziran‘dan 7 Haziran‘a kadar sürecek.

Final Fantasy 7 The First Soldier

Square Enix, geçen hafta Final Fantasy 7 The First Soldier’ın çeşitli özelliklerine göz atmamızı sağladı. Oyun, geleneksel battle royale türünün dışında, Final Fantasy evreninin ana unsurlarıyla karışmış olacak.

The First Soldier’da, çok çeşitli menzilli ve yakın dövüş silahları mevcut olacak. Güçlü keskin nişancı tüfekleri ve saldırı tüfekleri de bunların arasında bulunuyor. Yakın dövüş silahları özellikle yakın mesafede etkilidir ve yakın çevredeki düşmanları temizlemek için oldukça avantajlıdır.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Square Enix’in yeni mobil oyunu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
E3 Games Showcase
Xbox ve Bethesda, E3 Games Showcase’de buluşuyor