Outriders crossplay özelliği geri döndü

Outriders, çıkışından bu yana crossplay özelliği ile beğeni toplarken ve oyuncu envanterlerini silen bir hata sebebiyle sorunsuz şekilde başlangıç yapamadı. Yeni bir yama, crossplay özelliğini yeniden etkinleştirdi ancak envanter silme hatası hala devam ediyor.

Ne yazık ki oyuncu envanterlerini silen hata büyük ölçüde etkisizleştirilmiş olsa da hala varlığını sürdürüyor. Crossplay yamasından hemen sonra ek olarak önleyici tedbirler uygulandı. Yani bu, envanter silme işlemlerinin eskisi kadar sık gerçekleşmeyeceği anlamında geliyor.

Outriders

Outriders kaybolan eşyalara ne olacak?

Geliştiriciler bu hataya karşılık, ekipmanlarınızın kaybolduğunu fark ettiğiniz anda oyunu hemen kapatmanızı ve ardından yeniden başlatmanızı söylüyor.

Bu işlemin eşyaları kaydetme gibi bir garantisi olmasa da, potansiyel bir önleme yöntemi olarak görülebilir olduğunu söylüyorlar. Envanterinizin kaybolmasını tamamiyle önleme garantisi vermese de uygulanabilir bir işlem olduğunu duymak güzel.

Toplu envanter restorasyon etkinliği hala planlanma aşamasında ve etkinliğe dair verilmiş herhangi bir tarih yok. Bu etkinliğin yalnızca en değerli eşyalarınızı geri getireceğini ve geri gelen eşyalarınızın eskileriyle aynı istatistiklere sahip olmayabileceğini belirtmek gerekiyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Siz oyunda bu hatayla hiç karşılaştınız mı? Deneyimlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Activision
Activision, 350.000 Call of Duty hesabını yasakladı