Outriders ilk ayında 3.5 milyon oyuncuyu geçti

Sayılar umut verici, fakat oyuncuların istediği başka şeyler de var.

Outriders, yayımlanmasından sonra sadece bir ay içerisinde dünya çapında 3.5 milyon oyuncuya ulaşarak yeni bir başarıya imza attı. Jon Brooke, ortalama olarak 30 saat oynayış süresine sahip oyuncuların sayısını doğruladı.

Brooke, oyunculara, destekleri ve geri bildirimleri için teşekkür etti. “Herkesi önümüzdeki haftalarda ve aylarda oyun deneyimini iyileştirmeye ve geliştirmeye kararlı olduğumuza ikna etmek istiyoruz.

Outriders

Hatalar, Outriders oyuncu sayısını etkiledi mi?

Açıklanan ilk oyuncu sayıları oldukça umut verici görünse de, ilk birkaç haftada bazı hatalar nedeniyle bir tartışma konusuydu. Bazı oyuncular envanterin silinmesine yol açan bir sorun ile karşı karşıyayken, bazılarınınsa oturum açmaları engelleniyordu.

Forumlarda hala yaygın olarak tartışılmaya devam eden diğer bir konu ise, tek oyunculu çevrimdışı modun bulunmuyor oluşu. Outriders, açıkça tam bir oyuncu ekibine sahip olmak etrafında tasarlanmış olsa da, tek oyunculu deneyimin yaşanamıyor olması kesinlikle sinir bozucu. Yine de Brooke’un yorumları, topluluk ile yakından ilginin devam edeceğini işaret ediyor. Yani hiçbir şey kesin değil, gelebilir veya gelmeyebilir.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, açıklanan oyuncu sayısı hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Genshin Impact
Genshin Impact’in PlayStation 5 sürümü çok yakında