PlayStation 4, Ocak 2020 PS Plus oyunu açıklandı

Son güncelleme:

Yepyeni bir yıla, yepyeni bir on yıla girdik. 2020 yılına girmemiz ile birlikte oyun gündemi hız kesmeden büyümeye devam ediyor. 2 yıldır aktif olarak hizmet verdiğimiz Oyunpat’ı yeni yılda, sizler için baştan sonra yeniledik. Yeni görünümümüz, umarım hoşunuza gitmiştir.

Yeni yıla, 2020’ye girmemiz ile birlikte Sony, PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz PlayStation 4 oyunlarını ilk ay için açıkladı. 6 Ocak’ta piyasaya sürülecek oyunlardan önce Titanfall 2 ve Monster Energy Supercross‘u kütüphanenize eklediğinizden emin olun. Bu iki oyunun dışında, 6 Ocak 2020 tarihinden itibaren PlayStation Plus aboneleri, Uncharted: Nathan Drake Collection ve Goat Simulator’u kütüphanelerine ekleyebilirler. Bu iki oyun, 3 Şubat 2020 tarihine kadar ücretsiz. PlayStation Plus aboneliğiniz devam ettiği sürece bu oyunları oynamaya dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

Nathan Drake Collection, gerçekten kaliteli bir yapım. Oyun 10 üzerinden 8 – 9 arasında değerlendirilmiş durumda. Naughty Dog’un hikaye anlatıcılığında ustalaştığı bu oyunu, daha önce oynamadıysanız kesinlikle tavsiye ediyoruz. Öte yandan Goat Simulator, kahkahalara boğulabileceğiniz bir keçi simulator oyunudur. Oyunun tuhaf olduğunu inkar etmek, mümkün değil. Ama etrafı dağıtan, kaos çıkaran ve patlamalara neden olan bir keçi olarak neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız, bi’ deneyin deriz.

Türkiye’nin oyun gündemini Oyunpat’tan takip edin! Oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri ve çok daha fazlasını sitemizden takip edebilirsiniz. Takipte kalın!

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
1920x1080 nimotvpr-oyunpat
Vadinin yıldızları Nimo TV’de!