World Boss Karanda ile Node Wars Düzenli Sezonu Artık Black Desert Mobile’da

Son güncelleme:

Pearl Abyss, bugün Black Desert Mobile’da yeni World Boss Karanda’nın yanı sıra Node Wars düzenli sezonunun başladığını duyurdu. Maceracılar yeni güncellemelerle birlikte Black Desert Mobile’ın sunduğu derinlemesine savaş sistemlerinin tadını çıkarırken, karakterlerine level atlatabilirler.

Maceracılar için diğer oyuncularla takım oluşturarak yeni World Boss’una meydan okuma zamanı geldi! Yeni World Boss Karanda’nın gelişi, maceracıların işbirlikçi savaş moduyla daha ölümcül bir düşmana karşı mücadele etmenin yanında, onu yenerek özel ödüller elde etme fırsatı sunuyor. Yalnızca Lv. 50 ve üzerindeki maceracılar, Karanda’nın ortaya çıktığı bölgede ona karşı meydan okuyabilirler. Harpilerin Kraliçesi olarak bilinen Karanda, gökyüzünde süzülürken eşsiz hızıyla ile birlikte olağanüstü güçlerini kullanarak çevresindeki herkese saldırır.

Node Wars, hazırlık sezonunun hemen ardından düzenli sezonuna resmi olarak başladı. Büyük ölçekli bir PvP modu olan Node Wars ile Guildler birbirlerine karşı savaşarak Node noktalarını fethedebilecekler. Node Wars’da galip gelen Guildler, büyük miktarda gümüş paranın kazanarak Node noktasını işgal edecekler. Düzenli sezon her hafta Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri, (sunucu saati ile) akşam saat 8’den 10’a kadar sürecek. Node Wars günleri Node’ların bulunduğu bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

Bunun yanı sıra, Sorceress sınıfı çok yakında Black Desert Mobile’a geliyor. Resmi web sitesi üzerinden anlık bildirimleri açan maceracılar, yeni sınıf güncellemeleri hakkında bilgi alabilecek ve aynı zamanda oyun içi eşyalar için bir kupon kazanabilecekler. Ayrıca Şubat ayının ilk haftasına kadar, maceracıların her gün oyuna giriş yaparak çeşitli ödüller elde edebildikleri bir ön çıkış etkinliği yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için Black Desert Mobile resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Black Desert Hakkında

Pearl Abyss’in türü yeniden tanımlayan en gelişmiş görsellere sahip ve beceri tabanlı dövüş oyunu olan Black Desert, açık dünya MMORPG oyunudur. Piyasada bulunan bütün oyunlara kıyasla oldukça gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile kullanıcılar kendilerini gerçekten temsil eden benzersiz karakterler yaratabilirler. Sezgisel kontrolleri, güzel bir şekilde tasarlanmış dünyası ve geniş çaplı hikayesi ile hem MMO oyunlarının ve aksiyon RPG’lerinin yeni üyelerini hem de uzun zamandır oyunların üyelerini heyecanlandıracak. Daha fazla bilgi için Black Desert resmi internet sitesi tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Pearl Abyss Hakkında

2010 yılında kurulan Pearl Abyss, PC, mobil ve konsol platformlarında oyunculara sunulan MMORPG oyunu Black Desert‘in geliştiricisidir. Tüm oyunları kendi tescilli motoru ile tasarlanmış olup, oyunlar üst düzey grafikleriyle ün salmıştır. Pek çok çalışma ve projeler ile oyun endüstrisindeki lider geliştiriciler arasındaki konumunu korumak için 2020 ve ilerisi için büyüme çalışmalarını sürdürmektedir. Pearl Abyss hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet sitesi www.pearlabyss.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Blizzard
Blizzard, 27 yaşındaki Rock N ‘Roll Racing’e yayıncı modu ekliyor