Car Mechanic Simulator 2018, Kısa Bir Süreliğine %55 İndirimde

Çok Beğenilen Oyun, Kısa Süreliğine İndirimde!

Son güncelleme:

Özellikle araba oyunlarını seven oyunseverler için vazgeçilmez olan Car Mechanic Simulator, bugün itibariyle %55 indirime girdi. Normal Steam fiyatı 31₺ olan oyun, 1 günlük getirilen indirim ile birlikte 14₺ oldu.

Ama bu indirim ne yazık ki yalnızca 1 gün boyunca sürecek. Yani bu oyunu indirimli fiyatı üzerinden satın alabilmeniz için yalnızca 1 gününüz var.

Car Mechanic Simulator 2019

Oyunun amacı oldukça basit. Size ait olan bir tamirhaneye gelen araçların sorunlarını çözüyor, onları en iyi duruma getiriyor ve test sürüşü yapabiliyorsunuz. Tabii ki yaptığınız işler ile kendinizi büyütüp, garajınızı genişletebiliyorsunuz, tamir aletlerinizi geliştirebiliyor ve daha fazla araç tamir etmeye başlıyorsunuz. Özellikle araba ve mekanik oyunlarını seven oyuncuları bir arada toplayarak, zevki doruklarda yaşayabiliyorsunuz.

En güzel yanı ise oyunun sonunun olmadığı. Yani ne kadar araba tamir ederseniz edin, sürekli yeni araçlar geliyor ve onları tamir edip, test sürüşü yapabiliyorsunuz. Diğer simülasyon oyunlarını baz aldığımızda gayet gerçekçi kaplamalara sahip ve sizi gerçek bir mekanik ustası gibi gösterecek fiziğe sahip.

Oyunu satın alıp, deneyimlemenizi öneriyoruz. Özellikle araba ve simülasyon oyunlarını seven oyuncular için kesinlikle tavsiye edebileceğimiz kalitede bir simülasyon oyunu diyebiliriz.

Oyunu indirimli fiyatı ile Steam satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
800x500 dsf-oyunpat
Dragon Storm Fantasy ejderhaları Türkiye’de büyük bir yankı uyandırdı