Shadow Arena’nın Sınırlı Süreli Battle Paso Etkinliği Başlıyor!

Son güncelleme:

Shadow Arena’nın Sınırlı Süreli Battle Paso Etkinliği Başlıyor!
2020 yılının en iyi çıkış yapan Battle Royale oyunlarından biri olan Shadow Arena’da eklenen yeni içerikler sayesinde oyuncular arasındaki mücadele hız kesmeden devam ediyor! Oyuna yeni dahil olan Battle Paso etkinliğinin ödülleri ile oyuncular için rekabet artık daha çekişmeli olacak.

Pearl Abyss bugün yeni etkinlik olan Battle Paso’nun Shadow Arena’da yerini aldığını açıkladı. Yalnızca sınırlı bir süre için oyuna dahil olacak bu yeni sistem ve ödülleri, oyuncuları daha mücadele dolu savaşlara katılmaya teşvik edecek.

Battle Paso, savaşlarda kazanılan toplam savaş puanı sayısına bağlı olarak kademeli ödüller sunan bir sistem olarak şimdi Shadow Arena evreninde yerini aldı. Bu yeni sistem, 17 Eylül tarihine kadar sürecek özel bir etkinlikle sunulacak. Bu dönemde oyuncular, belirli modlarda savaş kazanma ve günlük görevleri tamamlama gibi gereksinimleri karşılayarak savaş puanları toplayabilecek.

Oyuncular savaş puanları kazandıklarında, özel Çekiliş Kuponları ve Lahn’a özel Kan Damlası dış görünümü gibi çeşitli ödüller alabilecekler. Bu Çekiliş Kuponlarını alanlar, sınırlı sayıda olan Shadow Arena Özel Ürünleri Paketi ve GeForce RTX 2080 ekran kartı gibi özel ödüller kazanma şansına da sahip olacaklar.

Güncel Kadim Silahlar ile Oyuncular Artık Daha Güçlü
Bununla birlikte, Shadow Arena’nın oyuncularına sunduğu Kadim Silahlar da güncellendi. Bireysel, Takım ve Yapay Zeka modlarında bulunan Laytenn ve Puturum isimli Kadim Silahlar, oyuncuların eylemlerini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirmesini sağlamak için geliştirildi.
Daha fazla bilgi için Shadow Arena’nın resmi internet sitesini, Discord, Facebook, YouTube, ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
CARS 3 Projesi Aciklandi 2020 Yazinda Geliyor-oyunpat
Project CARS 3 projesi açıklandı