Terraria nihayet Steam Atölyesi desteği alıyor

Son güncelleme:

Oyuncuların bir dönem gözdesi haline gelmeyi başarmış macera oyunu Terraria, piyasaya sürüldüğünden beri yaklaşık 10 yıl geçmesine rağmen nihayet Steam Atölyesi desteği alıyor.

Terraria

Terraria, Steam Atölyesi sayesinde ne gibi özelliklere kavuşuyor?

1.4.2 güncellemesi bugün geldi ve temel Terraria deneyimini şekillendirmek için de bazı yollar getirdi. TModLoader gibi eklentilerle daha gelişmiş modları oyununuza eklemek mümkün olsa da, artık haritalarınızı doğrudan Steam Atölyesi’ne yükleyebilir veya Minecraft’a oldukça benzer şekilde kaynak paketlerinizi içe aktarabileceksiniz.

Kısaca, oyunu yeni modellemelerle yeniden canlandırabilecek, film müziklerini oyuna ekleyebilecek veya oyundaki metinlerle dilediğinizce oynama yapabileceksiniz!

Re-Logic, iki golf sahası ve bazı örnek doku paketleri dahil olmak üzere bir takım “Geliştiricinin Seçimi” kategorisi altında şekillenen modların altını özellikle çizdi. Geliştirici ayrıca resmi forumlarında mod oluşturmadan, Steam Atölyesi’nde mod listelemeye kadar her şeyi kapsayan uzun bir modlama kılavuzu da hazırladı.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat’la kalın!

Yeni gelen atölye desteği sayesinde oyuna yeniden başlamayı düşünür müsünüz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Activision SBMM Warzone
Activision, SBMM Warzone sitesini kapattı