NEO: The World Ends With You bu yaz PC’ye geliyor

Sadece Epic Games'te kullanılabilir olacak

Son güncelleme:

Daha önceleri sadece PS4 ve Nintendo Switch için yayımlanacağı onaylanan Neo: The World Ends With You’nun bu yaz Epic Games’e özel olarak PC’ye de geleceği resmi olarak açıklandı.

Bu yaz çıkacak The World Ends With you bir devam niteliğinde mi?

Hayır, bu oyun bir yeniden yapım -remake- olarak değerlendirilebilir. Square Enix, The World Ends With You’nun 3D hali ile karşınızda! 2007’de piyasaya sürülen orijinal oyun, Tokyo’nun Shinjuku semtinin sokaklarında çocukların yarıştığı ve Nintendo DS’de oynanabilen 2D bir oyundu.

NEO: The World Ends With You

Oyunun söylentileri geçen ay çıkmaya başladı ve çok konuşuldu. Geliştirici firma da bunun hakkında bir açıklama yaptı ve bunları doğruladı. Ayrıca oyunun resmi bir anime uyarlaması da yapılacak.

Oyun 27 Temmuz 2021‘de konsollara çıkıyor. PC sürümüne dair kesin bir tarih verilmese de bu yazın sonlarında çıkması planlanıyor ve piyasaya sürüldüğünde ise Epic Games Store’a özel olacak.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Neo: The World Ends With You hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Dying Light 2 Stay Human
Dying Light 2 çıkış tarihi açıklandı