Xbox Gamerscore mücadelesi geri döndü

Önümüzdeki üç hafta boyunca, Xbox'ta açtığınız tüm başarılar gerçek ödüllerle takas edilebilir.

Xbox Gamerscore mücadelesi geri döndü ve oyuncuların oyun içi başarıların kilidini açarak gerçek ödüller kazanmalarına olanak tanıyor.

Xbox Gamerscore’da kaç Oyuncu Puanı toplamak gerekiyor?

Xbox, şu andan itibaren mayıs ayı sonuna kadar devam edecek olan, oyuncular arasında oldukça popüler Gamerscore mücadelesini geri getirdi. Bu meydan okuma, Xbox One ve Xbox Series X | S konsollarındaki oyunlarda başarıların kilidini açarak gerçek hayatta ödüller kazanmanızı sağlıyor. 31 Mayıs 2021’e kadar 10.000 Oyuncu Puanı elde edebilirseniz, bu ulaşabileceğiniz maksimum puandır, bir hediye kartı sizleri bekliyor olacaktır.

Xbox Gamerscore

Bu hediye kartını başka platformlarda kullanabilir miyim?

10.000 Oyuncu Puanı karşılığında, 10 dolar değerinde bir Xbox hediye kartı kazanabileceksiniz. Hediye kartının değeri kulağa pek hoş gelmeyebilir, ancak Xbox başarılarının oyunculara kendini tatmin duygusundan başka sağladığı bir şey yok. Yani, hiç yoktan iyidir. Gamerscore ayrıca; Hulu, Uber, Roblox, Skype, Walmart, Currys PC World veya Ticketmaster‘dan farklı hediye kartları ile takas edilebilir.

Xbox Gamerscore-oyunpat

Oyuncu Puanı’nın önümüzdeki 18 gün boyunca biriktiğinden emin olmak amacıyla Microsoft Rewards uygulamasına gitmeniz ve etkinleştirmeniz gerekiyor. Önceden oynanılan oyunlardan kazandığınız başarılar maalesef ki sayılmayacağından, daha önce hiçbir şeyi oynamaya başlamayın. Zaten kilidi açılmış başarılar Gamerscore mücadelesinde, bazıları için işleri çok kolaylaştıracağından dolayı bulunmayacak.

Birçok oyuncu için, bir oyun tüm kupaları ve başarılarının kilidi açılana kadar gerçekten tamamlanmış değildir. Yeni bir oyunun piyasaya sürülme tarihi yaklaştığında aranılan ilk şeylerden birisi de kupa listesidir.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, 10.000 Oyuncu Puanı karşılığında verilen hediye kartı hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion 1 haftalığına ücretsiz