Battlefield 6’nın Xbox One ve PS4’te de çıkacağı doğrulandı

Oyun hakkında diğer açıklamalar EA Play Live veya resmi açıklama yoluyla gelecek.

EA, Battlefield 6’nın Xbox Series X/S ve PS5’in haricinde Xbox One ve PS4’te de çıkacağını resmen doğruladı.

Doğrulama, CEO Andrew Wilson’ın yatırımcılara şunları söylediği sırada ortaya çıktı: “Battlefield hem eski hem de yeni nesil konsollar için spor oyunlarımızda olduğu gibi mevcut olacak.” Şirket, oyunun yeni nesil platformlar için tasarlandığına dair söylediği önceki açıklamalara atıfta bulundu.

Battlefield 6

Battlefield 6 hangi konsollara ne zaman çıkacak?

Daha fazla ayrıntı için önümüzdeki aya kadar beklememiz gerekecek olsa da EA, yaklaşan Battlefield oyununun Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC’nin yanı sıra Xbox One ve PlayStation 4 için de yayımlanacağını doğruladı.

Battlefield 6’dan başka neler bekleyebileceğimize gelince, temmuz ayındaki EA Play Live sunumu ya da daha öncesinde haziran ayında resmi bir açıklama alacağımızı ima eden resmi Twitter hesabından daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Yeni Battlefield oyununun eski konsollara da çıkacağı konusunda ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
1920x1080-oyunpat
Lord of the Board ile zarlarını salla, tavlanın yıldızı ol!