SteamWorld serisine gelecek yeni oyunların geliştirme aşamasında olduğu açıklandı

Bazı tweet'ler bu oyunların arasında SteamWorld Dig 3'ün de olduğunu söylüyor.

Image & Form, SteamWorld türünde birkaç yeni oyun üzerinde çalıştığını, ayrıca Thundenwing Development ile birleşmesinin ardından gelecek yeni bir isim değişikliğini duyurdu.

Image & Form, kaç SteamWorld oyunu çıkarmayı planlıyor?

Image & Form kaç oyunun geleceğini henüz açıklamamış olsa da, Thundwang’in 2020 mali raporuna göz atabiliriz. Rapor, 2022 ve 2023 civarında piyasaya sürülmesi planlanan en az dört yeni oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu söylüyor. Ne tür oyunların geliştirilmekte olduğuna dair bir bilgi yok, ancak bazı tweet’ler SteamWorld Dig 3‘ün bunlardan biri olduğunu iddia ediyor.

SteamWorld

Stüdyo ayrıca, Thundwing Development ile ilişkisine de bir netlik getirdi. 2017’den beri Thundewear Grubu altında bulunduktan sonra 2020’de tamamen birleştiler.

Ayrıca, birleştirilen stüdyoların gelecekte yeni bir isim altında faaliyet göstereceği doğrulandı ve bunu takiben de bir tweet’te, yeni bir isim değişikliğinin geleceği ve yeni tanıtımın o zaman gerçekleşeceği açıklandı.

Piyasaya sürülen son oyunu, Hand of Gilgamech’in piyasaya sürüldüğü 2019 yılında geri döndü. SteamWorld Dig 2, PC’deki en iyi bağımsız oyunlardan biri olarak anılan, büyük olasılıkla da Image & Form’un serideki en popüler oyunudur.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Image & Form’un 4 yeni oyun çıkaracağı iddiaları hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
66292e6f4ae488d276cfea165ad01e14-oyunpat
Black Desert Türkiye&MENA’da yeni maceracılar birçok ödülle karşılanıyor