cyberpunk 2077 science fiction dyst KPik cover-oyunpat

Cyberpunk 2077’nin gecikmesinin ardında “gizli bir gündem” yok

"Elbette Xbox One, Playstation ve PC için optimize ediyoruz"

Son güncelleme:

Üst düzey bir Cyberpunk 2077 geliştiricisi, oyunun son gecikmesinin arkasında,“gizli gündem” olmadığı konusunda ısrar etti.

Bu ayın başlarında merakla beklenen açık dünya oyunu önümüzdeki Eylül ayı için ertelendi. Cyberpunk 2077, 17 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürülecek.

Hareket , Polonyalı bir gazeteciden kaynaklanan ve 6 aylık erteleme için önemli bir nedenin, orijinal Xbox One konsolu için optimize etmedeki zorluktan kaynaklandığını iddia etti.

Öneri, üretim uygulamalarının daha geniş bir şekilde anlaşılması konusunda kalkınma topluluğundan bir miktar kayba neden oldu.

God of War tasarımcısı Cory Barlog, kendi resmi Twitter hesabından bir  tweet attı ve şunları söyledi: “Her oyun, yayımlanmadan önceki son anda donanımı optimize edene kadar kötü çalışıyor.”

Bu tweet üzerine resmi Cyberpunk 2077 forumunda, oyunun üst düzey tasarımcısı aşağıdaki açıklamalarda bulundu:

chrome cktUr8Whi6-oyunpat

Elbette XBox One, Playstation ve PC için optimize ediyoruz , çünkü oyun geliştirmenin son aşamalarında yaptığınız şey bu”

Oyun yapılırken pek çok şey optimize edilmedi, çünkü hepsi değişiyor, değişiyor ve hala bitmedi.

X yüzünden oyunu geciktirdiler gibi çok basit cevaplar iyi bir söylenti yaratabilir ancak çok fazla gerçekliğe sahip değiller. Her zaman birçok sebep vardır.

Şahsen böylesine beklentisi yüksek olan bir yapımın hatalarla dolu çıkmasındansa geç çıkmasını tercih ederim. Evet, çok bekledik fakat buna değecektir diye umuyorum. Oyunun piyasaya sürülmesi için yaklaşık 8 ay var. Bu 8 ay da hızlı bir şekilde geçecektir. Daha fazla Cyberpunk 2077 ve oyun haberleri için takipte kalın.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Company of Heroes
Company of Heroes: Opposing Fronts, Android ve iOS’ta yayımlandı