PES 2020 için şimdi Euro 2020 DLC’si çıktı

Son güncelleme:

Euro 2020, koronavirüs pandemisi nedeniyle gelecek yıla kadar gerçekleşmiyor – ancak Euro 2020’yi PS4 ve Xbox One’da PES 2020’nin bir parçası olarak oynayabilirsiniz.

Veri Paketi 7.0 başlıklı yeni bir DLC, Konami’nin Ultimate Team’e cevabı olan MyClub için yedi yeni “Iconic Moment Serisi Efsanesi” ile birlikte PES 2020’ye Euro 2020 turnuvasını ekliyor.

Korona virüsü sebebiyle Euro 2020 ertelendi, fakat bunun yerine konsolda veya PC’de Euro 2020 deneyimini doruklarınıza kadar yaşayabilirsiniz!

Faroe Adaları, San Marino ve Andorra gibi minnowlar da dahil olmak üzere eleme aşamasında Euro 2020’ye giren 55 takımın hepsi mevcut kadroları ve formaları ile birlikte DLC’de yer almakta. Euro 2020 maç topu ile Euro 2020’yi istediğiniz gibi ayarlanmış gruplarla oynayabilirsiniz. Yarışmanın en büyük stadyumlarından Wembley ve St Petersburg da doğru bir şekilde yeniden oluşturuldu.

Bununla birlikte, yeni Euro 2020’ye özgü sanat eserleri içeren PES 2020’nin planlanmış kutulu bir baskısı ne yazık ki iptal edildi.

efootball pes 2020 nin euro 2020 icerigi erte 13135900 amp-oyunpat

Ünlü bir maç veya andan esinlenerek artırılmış istatistikler alan yükseltilmiş MyClub efsanelerinin listesi Dennis Bergkamp, ​​Emmanuel Petit, Robert Pires, Iker Casillas, Guti, Roberto Carlos ve Fernando Morientes’den oluşuyor.

Resmi PES 2020 Veri Paketi 7.0 yama notlarında Konami, birkaç MyClub hatasını da düzelttiğinden bahsediyor:

  • “İkonik Moment Serisinden oyuncuları içeren tüm takımlar için Takım Gücü değerlerinde yanlış Takım Gücü değerlerinin görüntülenmesine neden olan bir sorun. Bu sorun, Temel Takımınızdan farklı bir Maç Günü takımı kullanılarak tetiklendi.”
  • “Sıralamalı Maçlarda Eşleştirme için Takım Gücü Seviyesi filtresinin düzgün çalışmadığı için, Temel Takımınızdan farklı bir Club Edition Ekibinden normal bir ekibe geçilerek tetiklendi.”

Euro 2020 deneyimini, PC, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında ücretsiz bir şekilde yaşayabilirsiniz! Gerçek hayattaki Euro 2020 ise önümüzdeki yaz, 11 Haziran – 11 Temmuz 2021 arasında gerçekleşecek.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Knockout City
Knockout City betası 1 milyondan fazla indirmeye ulaştı