Project CARS 3 projesi açıklandı

2020 yazında geliyor!

Son güncelleme:

Project CARS serisi ile ilk olarak oyuncular, 5 yıl evvel tanışmışlardı. Serinin en son piyasaya sürülen oyunu ise, 3 yıl önce Project CARS 2 idi. Üç yıl aradan sonra Slighty Mad Studios tarafından serinin yeni oyunu olan Project CARS 3 oyunu resmen duyuruldu!

Fragman, bir Mercedes AMG GT ve bir Acura NSX arasındaki heyecan verici bir yarışı takip ederken, özelleştirmelere ve bazı farklı parçalara hızlı ve kısa bir bakış sunuyor. Proje CARS 3 PS4, Xbox One ve PC için Yaz 2020’de piyasaya sürülecek. Oyunun olası yeni nesil versiyonu ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Ancak en kısa sürede oyun hakkında daha fazla bilgi edineceğimiz konusunda hiç şüphe yok. Sizleri Project CARS 3’ün yayımlanan yeni resmi fragmanı ile baş başa bırakalım.

Slighty Mad Studios, Project CARS 3’ün tanıtım fragmanını resmen yayımladı!

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Apex Legends
Apex Legends’ta maçları terk eden oyuncular artık cezalandırılacak