age of empires 3-oyunpat

Age of Empires 3 Definitive Edition beta sürümü Şubat ayında başlıyor

Son güncelleme:

Microsoft’un klasik RTS başlıklarının yeniden düzenlemeleri henüz bitmedi. – hala Age of Empires III: Definitive Edition var. Remastered üçlemesi ilk kez açıklandığından beri oyun hakkında çok az şey duyduk, ancak geliştiriciler bir şeyler göstermeye hazır gibi görünüyor. Şimdi, Age of Empires 3 Definitive Edition’un betasının yakında başlayacağını duyurdular.

Xbox Insiders için hazırlanan bir forum gönderisine göre Age of Empires III: Definitive Edition beta sürümü Şubat ayında başlıyor . (Hangi nedenle olursa olsun, bu forum herkese açık olarak görüntülenebilir.) Beta sınırlı bir kullanıma sunacak, ancak bu sitede bir “içerde” olmak için kaydolabilir ve davetiyelerin havuzuna girmek için profil ayarlarınızı yapabilirsiniz. Beta davetiyeleri e-posta ile dağıtılacaktır.

Betalar hem Steam’de hem de Microsoft Store’da çalışacak ve her beta oturumu oyunun küçük bir parçasını içerecek. Çok oyunculu betalar Şubat başlarında başlayacak, ancak bu erken oturumlar özellikle küçük olacak. Mart ayında beta oturumları için daha fazla sayıda davetiye dağıtılacak. Siz de bu davetiyelerden birini almak istiyorsanız, yukarıdaki verdiğimiz linkten foruma bi’ göz atabilirsiniz. Şansınızı deneyin!

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Oddworld Soulstorm
Oddworld Soulstorm çıkış fragmanı yayımlandı