Watch Dogs Legion BBC oyun içi röportaj Oyunpat-oyunpat

Watch Dogs Legion’da dünyanın ilk oyun içi röportajı gerçekleştirdi

Peki bu, kaçıncı seviye ya?

Son güncelleme:

1922 kuruluş tarihinden beridir ilklere imza atmayı başarmış BBC, bu sefer de biz oyuncuları oldukça yakından ilgilendiren bir ilke imza attı: BBC, dünyanın ilk oyun içi röportajını gerçekleştirdi.

BBC, Ubisoft’un yeni Watch Dogs oyunu Watch Dogs: Legion’da dünyanın ilk oyun içi televizyon röportajını yaptı.

BBC Click’den Marc Cieslak, geliştirici Ubisoft Toronto’da bir hareket yakalama teçhizatı ile oyuna eklenmek üzere tarandı. Cieslak daha sonra Londra Piccadilly Circus’un sanal bir versiyonunda yaratıcı yönetmen Clint Hocking ile oyun hakkında bir röportaj gerçekleştirdi. Evet, bu röportaj oyun içinden yapıldı. Bu röportajı izlemek isterseniz de, hemen aşağıdaki tweette yer alan videoya tıklamanız yeterli olacaktır.

Watch Dogs Legion, sıradan vatandaşların bozuk bir özel askeri şirket ve güçlü bir suç çetesi tarafından avlandığı baskıcı bir yönetim devleti haline gelen yakın bir gelecekteki İngiltere’de gerçekleşecek.  Oyun ayrıca, tek oyunculu ve çevrimiçi modlar arasında ilerleme kaydedilen dört oyunculu işbirliğini de destekleyecek. Yani arkadaşlarınız ile birlikte, şu yıllarda alışık olduğumuz gibi, çeşitli görevleri birlikte yapabileceksiniz.

ORWELL E3 WALKTHROUGH 1080p EMBARGO JUNE 10 AT 2PM PT.mp4 .00 02 20 23.Still001-oyunpat

Watch Dogs Legion, geçtiğimiz yıllarda PlayStation 5 ve Xbox Scarlett’in “tam avantajlarından yararlanabilmek” amacı ile önümüzdeki yıllara ertelendi. Yani, oyunun tam çıkış tarihi henüz net değil. Fakat, Watchdogs serisi hayranı olarak gerçekten ortaya muazzam bir eser çıkacağından hiç şüphem yok.  Peki sizlerin, Watch Dogs Legion ile ilgili beklentileri neler?

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Microsoft
Microsoft, yeni bir Windows Mağazası planlıyor olabilir