XGP Oyunpat Yeni Oyunlar-oyunpat

Xbox Game Pass’e yeni gelecek oyunlar açıklandı

Son güncelleme:

Hem Windows 10 bilgisayarlarınızda hem de Xbox One oyun konsollarınızda birlikte kullanabileceğiniz abonelik hizmeti Xbox Game Pass ile ilgili sevindirici bir haberimiz var: Xbox Game Pass’e 4 oyun ekleniyor.

Microsoft, Xbox Game Pass’e gelecek yeni oyunlar için tarihleri resmi sitesinden paylaştı. Paylaşılan bu içeriğe göre 23 Ocak tarihinde Xbox Game Pass’e A Plague Tale: Innocence ve Indivisible eklendi. Indivisible sadece Xbox One konsolu için gelmişken A Plague Tale: Innocence hem PC platformu için hem de Xbox konsolları için geldi.

A Plague Tale: Innocence

Engizisyon askerleri tarafından avlanan ve durdurulamaz sıçan sürüsü ile çevrili masumiyet, genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo’ya, ezici oranlara karşı hayatta kalmak için mücadele ederken acımasız, affetmeyen bir dünyaya rehberlik eder. Asobo Studio tarafından geliştirilen bu tarihi aksiyon macera oyununu, tarihin en karanlık saatlerinden bazılarına seyahat ederken deneyimleyin.

Indivisible

Düzinelerce oynanabilir karakter, zengin bir hikaye anlatımı deneyimi ve öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor bir oyun deneyimi ile fantastik bir dünyaya dalın.

Önümüzdeki günlerde ise Sea Salt, Fishing Sim World: Pro Tour 30 Ocak tarihinde Xbox Game Pass havuzuna katılacaklar.

Tüm bunların yanı sıra yeni Xbox Game Pass görevleri ile ilgili daha fazla bilgiyi Microsoft’un resmi internet sitesi Xbox Wire‘dan bulabilirsiniz. Daha fazla Xbox ve oyun haberleri için Oyunpat’ı takipte kalın.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Pokemon Go
Pokemon Go’ya yeniden Summer Hat Pikachu geliyor