Battlefield 4, Amazon Prime Gaming abonelerine ücretsiz

Battlefield 5, geçen ay PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olmuştu.

Amazon Prime Gaming aboneleri, şu andan itibaren Battlefield 4‘ü ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekler.

Eğer Battlefield 4’ü oynamadıysanız veya bir kere daha hikayesini bitirmek istiyorsanız, oyunu hiçbir ücret ödemeden alabileceksiniz. Tabii, eğer bir Amazon Prime aboneliğiniz ve oyunu oynayabileceğiniz bir cihazınız varsa…

Battlefield 4

Battlefield 4 ne zamana kadar ücretsiz?

Eğer yukarıda bahsettiğimiz koşulları karşılıyorsanız, oyunu hemen satın alabilirsiniz. Prime Gaming abonelerine ücretsiz olan oyunun standart sürümü, 20 Haziran 2021 tarihine kadar alınabilir. Bir sonraki oyun Battlefield 5 ise PlayStation Plus abonelerine özel olarak geçen ay dağıtılmıştı.

Amazon ve PlayStation, Battlefield 6 hakkında uzun zamandır beklenen açıklamadan önce seriyi canlı tutmaya yardımcı olacak şeyler yapmaya devam ediyor. Bu haftanın başlarında ise yeni oyunun 9 Haziran 2021’de açıklanacağı duyuruldu. Oyunun ilk fragmanının 9 Haziran’da gösterileceği iddia ediliyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun ücretsiz olması hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Ghost Recon Breakpoint
Ghost Recon Breakpoint için iki büyük güncelleme yolda