Monark hakkında detaylar önümüzdeki hafta gelecek

Oyunun web sitesinde, birkaç isim ve geri sayımdan başka bir şey bulunmuyor.

Shin Megami Tensei serisinin eski çalışanlarından bazı isimler, Monark adlı yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Monark’ın resmi web sitesi, 10 Haziran‘da sona eren bir geri sayım ile beraber bugün yayına girdi.

Famitsu tarafından paylaşılan bir makaleden, eski Shin Megami Tensei çalışanlarının bazılarının, önümüzdeki hafta hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkacağı yeni bir okul RPG’si üzerinde çalıştığını öğrenmiştik. Bu çalışanların arasında; Kazunari Suzuki, Ryotaro Ito, Tsukasa Masuko ve Aya Nishitani gibi isimler bulunuyor.

Shin Megami Tenseinin Eski Calisanlarindan Monark min-oyunpat

Monark web sitesinde geri sayım başladı

Yayına giren yeni web sitesinde, yukarıda belirttiğimiz isimler dışında pek fazla bir şey yok. Çünkü okunması zor yazılar mevcut. Monark logosunun altında ise bir telefon numarası bulunuyor ve arandığında ise sadece çığlık sesleri duyuluyor. Yapılan bir çeviriye göre sesin: “Sonunda seni bekliyordum, değerli çocuğum.” dediği belirtiliyor.

Nihayetinde, resmi Twitter ve Line hesapları dışında oyun hakkında bildiğimiz çok fazla bir şey yok. Şimdilik tek yapabileceğimiz şey, geri sayımın bitmesini beklemek.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyun hakkındaki ilk izlenimlerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Borderlands 3
Borderlands 3 bu hafta sonu Stadia’da ücretsiz