Blizzard, 27 yaşındaki Rock N ‘Roll Racing’e yayıncı modu ekliyor

Telif hakkı bekçileri bunu beğenmedi.

Blizzard Arcade Collection‘da yer alan ve neredeyse 30 yaşında olan Rock N ‘roll Racing‘e yayıncı modu geliyor. Oyun artık Twitch’te rahatça oynanabilecek ve yayıncılar telif hakkı sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalmayacak.

Blizzard’ın oyuna getirdiği yayıncı modu ne işe yarıyor?

Blizzard’ın nostaljik oyun paketinin bir parçası olan Rock N ‘Roll Racing, arabaların yarıştığı basit bir 2D oyundur. Rock N ‘Roll Racing, eski olmasına rağmen hala oynanan nadir oyunlarda birisi ve Twitch‘te de hatırı sayılır derecede bir kitleye sahip.

Blizzard

Yeni gelen yayıncı modu, telif hakkı nedeniyle kısıtlanan görüntü ve ses sorununa bir son getirdi. Güncelleme ayrıca normalde yan yana oynanabilen Rock N ‘Roll Racing’e dört kişilik çevrimiçi maçlar ekleyerek eğlenceki ikiye katlıyor.

Geliştirici, yeni güncellemeyi yayımladı ama oyunun müziklerini telif haklarından dolayı değiştirerek ufak bir bedel ödedi. Blizzard, bunun hakkında “kurtuluş için ufak bir bedel” diyerek internet meme’lerine gönderme yaptı.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Xbox Series X
Xbox Series X, Çin’e geliyor