Company of Heroes: Opposing Fronts, Android ve iOS’ta yayımlandı

Opposing Fronts, 3,99 dolara satın alınabilir.

Company of Heroes’un hem iOS hem de Android sürümüne 3,99 dolar değerindeki Opposing Fronts DLC’si eklendi. Feral Interactive nihayet Opposing Fronts’u iOS ve Android’e getirdi. DLC’yi uygulama içerisinden satın alabilirsiniz.

Company of Heroes

Company of Heroes: Opposing Fronts ile birlikte neler eklendi?

Feral Interactive: “Opposing Fronts, her ikisi de 2. Dünya Savaşı’nın önemli anlarına farklı bir bakış açısı kazandıracak iki sürükleyici DLC sunuyor.” dedi ve devam etti: “Oyuncular, Caen şehrine saldırılarda İngiliz ordusunu komuta edebilir veya müttefiklerin Ren Nehri geçişini durdurmak için Alman Panzer Elite’i seferber etmeyi seçebilirler.

Ayrıca Skirmish Modu sırasında oynanayabileceğiniz yeni ordular olan İngiliz ve Panzer Elite güçlerini de DLC’de bulabileceksiniz. Bu eklentiler; yeni birimler, taktikler ve öğrenilecek özel yeteneklerle birlikte geliyor.

Eğer DLC’yi satın almak istiyorsanız, Company of Heroes’u en son sürüme güncellemiş olmanız gerekiyor. Yalnızca 3.99 dolara satılan DLC’yi, farklı paketler veya kampanyalar ile birlikte de edinebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyuna gelen yeni DLC’yi nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
5-oyunpat
Free Fire x La Casa de Papel Etkinliği Bugün Başlıyor