TemTem Cipanku Island güncellemesi yayında

Efsanevi TemTem'leri keşfetmeye var mısın?

TemTem dünyası büyük bir güncelleme ile genişlerken, yeni bir alan da keşfedilmeye hazır. Oyuncular artık bağımlılık yapan RPG’ye; yeni yaratıklar, karakterler ve konumlar getiren Cipanku Island‘a gidebilirler.

TemTem

TemTem nedir?

TemTem, oyuncuların kendi benzersiz takımlarını oluşturmak için dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan yaratıkları yakalayabilecekleri bir çevrimiçi RPG oyunudur. Yaratıkları bir kez topladıktan sonra, diğer terbiyecilere karşı mücadele etmek için seyahat edebilirsiniz. Oyuncular, yaratıkları eğitmenin yanı sıra, evlerini de özelleştirebilir ve her dünyanın kendine özgü bir avantaja sahip olmasını sağlayabilir.

Bu yepyeni güncelleme ile birlikte, bir sürü temayı tek bir yerde harmanlayan Cipanku Island’a seyahat edebileceksiniz. Bir sürü içeriğin bulunduğu bu adada, efsanevi TemTem’leri de yakalama şansınız var.

TemTem Cipaku Island Oyunpat min-oyunpat

Oyuncular, söz konusu efsanevi yaratıkları yakalamak için Lairs adlı grup etkinliğine katılabilirler. Bu yaratıkları yakalamak için oluşturulabilecek gruba maksimum beş kişi katılabilir. Kazanılan kaynaklar takım içerisinde paylaşılır.

Oyuna ışınlanma sistemi de eklenecek. Böylece oyuncular adalardaki herhangi bir noktaya seyahat edebilecekler, ancak küçük bir ücret de ödemeleri gerekecek.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyuna eklenen yeni güncellemenin içeriği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
oyun firmalari ve gelistiricilerine orta dogu pazarinda buyume firsati-oyunpat
Oyun firmaları ve oyun geliştiricilerine Orta Doğu pazarında büyüme fırsatı