The Division Hearthland önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek

Oyunun 2021-2022 zaman aralığında çıkması bekleniyor.

Ubisoft’un bir sonraki ücretsiz oyunu The Division Hearthland‘in gelecek yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor. Fransız yayıncının en son rakamlarına göre, Division 2 şu anda toplam 40 milyon oyuncuya sahip. Bu nedenle de bu evreni şu anda sundukları iki oyunun ötesine genişletmek istemeleri kulağa oldukça mantıklı geliyor.

The Division Hearthland erken aşama testleri yakında başlıyor

Ubisoft, yepyeni bir Division oyunu yaptıklarını resmi olarak duyurdu. The Division Hearthland, adından da anlaşılacağı gibi, aynı evrende geçecek ve seriye yeni bir soluk getirecek.

The Division‘da, oldukça öldürücü bir çiçek hastalığı türü olan Green Poison, bir terörist komplosunun parçası olarak serbest bırakılarak dünya nüfusunun çoğunu yok eden küresel bir salgına neden olur. Toplumsal çöküş tehdidi, ABD hükümetinin, ülkenin sürekliliğini sağlamak amacıyla The Division’ı etkinleştirmesine neden oluyor.

The Division Hearthland

The Division 2‘nin çoğu, Washington DC’deki yerel gruplarla savaşmak ve cumhurbaşkanını geri almakla geçiyor. Aksiyondan uzaklaşmak, önceki oyunların büyük güç oyunlarından uzak olan seyrek nüfuslu bölgelerde The Division’ın erişiminin ne kadar güçlü olduğuna dair ilginç bir bakış açısı sağlıyor.

Yeni gelecek oyun hakkında pek fazla bilgiye sahip değiliz. Ancak Division Hearthland’in; PC, konsol ve bulut oyun platformları için 2021-2022 zaman aralığında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Erken aşama testleri yakında başlayacak. Ubisoft’un web sitesinden teste katılmak için kaydolabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, yeni The Division oyunu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Nier Reincarnation
Nier Reincarnation’ın yeni oynanış fragmanı yayımlandı