Call of Duty Warzone, 100 milyon oyuncuya ulaştı

Sadece bir yılda!

Call of Duty Warzone, 20 Mart 2020’de piyasaya sürüldüğünden beri yeni bir kilometre taşına ulaşmayı daha başardı. Geliştirici Activision dün, oyunun 100 milyondan fazla oyuncuya ulaştığını Twitter’dan paylaştığı gönderi ile kutladı.

Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone hızla büyümeye devam ediyor

Warzone, piyasaya sürüldükten bir hafta sonra 15 milyon oyuncuya ve sadece on günde 30 milyon oyuncuya ulaştı. 50 milyon oyuncuya ise Nisan 2020’de, yayımlandıktan sadece birkaç ay sonra ulaştı. Ardından ağustos ayında 75 milyon ve aralık ayında 85 milyon oldu.

Oynaması ücretsiz bir oyun olması, Warzone’u kolayca erişilebilir kılıyor. Ancak bir yıldan fazla bir süre boyunca bu büyümeyi sürdürmek için daha fazlası gerekiyor.

Etkileyici bir başarı olduğunu inkar edemeyiz, ancak Infinity Ward ve Raven rehavete kapılmıyor. Uzun zamandır beklenen ve muhtemelen Verdansk’ın yeni bir versiyonunu tanıtacak olan nükleer bomba etkinliği bugün başlıyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

COD Warzone’un amansız büyüyüşü hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Dead Cell Whack A Mole
Dead Cells Whack-A-Mole güncellemesi yayımlandı