Call of Duty Warzone mobil sürümü gelebilir

Activision web sitesinin kariyer bölümünün tamamı mobil geliştirme ile ilgili pozisyonlarla kaplı.

Activision‘ın, geçen hafta LinkedIn’de birkaç iş ilanı vermesinin ardından Call of Duty Warzone‘un mobil oyun versiyonunun geliştirilmekte olabileceği iddia edildi.

Geliştirici, Call of Duty genelinde canlı operasyonlar ve içerik geliştirme üzerine odaklı işe alımlar yapıyor. LinkedIn ilanında Activision, söz konusu geliştirme ekiplerinin mobil cihazlar için olduğunu belirtiyor. Her iş listesi, şu anda geliştirilmekte olan bir mobil projeden bahsediyor, ancak Call of Duty Warzone’a özel referanslar bulunmuyor.

Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone mobil sürümü büyük olasılıkla gelecek

Activision web sitesinin kariyer bölümünün tamamı mobil geliştirmeyle ilgili 50’den fazla pozisyon ile kaplı. Pozisyonlar, daha önce Call of Duty: Mobile‘ın geliştirilmesinden sorumlu ekip olan Activision Mobile tarafından yayımlandı.

Activision, geçen yıl “Yönetici Yapımcı” pozisyonunun duyurusunu yaptıktan sonra mobil Warzone oyununun söylentileri de git gide yayılmaya başladı. Paylaşılan iş listesi, başarılı adayın “Warzone’un konsol ve PC sürümündeki temel özellikleri, mobil olarak en iyi şekilde dönüştürmesi, uyarlaması ve sunması” gerekeceğini belirtti.

Call of Duty: Warzone, Activision’ın 100 oyuncuya kadar gruplar arasında büyük çaplı savaşlar içeren, battle royale türünde sayılabilecek bir oyundur.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, potansiyel COD: Warzone mobil oyunu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
The Division Hearthland
The Division Hearthland önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek