Conan Exiles, Xbox Game Pass’e geliyor

Oyunun abonelik hizmetine ne zaman dahil olacağı hakkında bir tarih yok.

Dün resmi Twitter hesabından paylaşılan bir tweet’e göre, Funcom tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu Conan Exiles, Xbox Game Pass abonelik hizmetine dahil olacak.

Conan Exiles ne zaman Xbox Game Pass’e geliyor?

Paylaşılan tweet’te, “Hyboria’nın vahşi topraklarının kapılarını birçok yeni oyuncuya açmaktan heyecan duyuyoruz!” yazıyor. Oyunun ne zaman Xbox Game Pass’e dahil olacağı konusunda kesin bir tarih henüz yok, ancak Conan Exiles’ın bu yılın ilerleyen zamanlarında abonelik hizmetine dahil olacağını söyleyebiliriz.

Conan Exiles 1-oyunpat

Hayranlar ayrıca, oyunun en son genişlemesi olan Conan Exiles: Isle of Siptah‘ın 27 Mayıs 2021‘de Erken Erişim’den çıkmasını heyecanla bekliyorlar. Isle of Siptah, geçen yılın eylül ayından bu yana Erken Erişim’de ve o zamandan beri oldukça beğeni topladı.

Isle of Siptah, keşfedilecek devasa bir harita, yeni bir zindan türü ve her türden ev, şehir inşa etmek için iki yeni bina seti sunuyor. Ayrıca bir vahşi gergedan bineğinin yanı sıra, her türden yaratıkları boşluktan çıkaran Maelstrom da oyuna getirildi. Cesaretiniz varsa, kılıçlarınızı kuşanın ve değerli kaynakları toplamak için Maelstrom’a girin.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun Xbox abonelik hizmetine dahil edilmesi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Supercell
Supercell çıkaracağı 3 yeni oyunu duyurdu