Cyberpunk 2077 DLC paketleri sızdırıldı

Son güncelleme:

Cyberpunk 2077 piyasaya sürülmesiyle oyun tarihinin en tartışmalı konularından birisi oldu. CD Projekt Red’in bile daha duyurmadığı DLC paketlerinin internette sızdırılması ile işler iyiye mi yoksa tam aksine kötüye mi gidecek hep birlikte göreceğiz.

Sızıntı, bir Reddit kullanıcısı tarafından Epic Games Store’da tespit edildi. Sızdırılan DLC paketlerini kendiniz de Epic Games Store’dan kontrol edebilirsiniz.

Cyberpunk 2077
cyberpunk 2077 dlc leak 2-oyunpat

Cyberpunk 2077 DLC paketleri ücretsiz mi olacak?

İsimlere bakıldığında liste, CD Projekt Red’in ortaya çıkarmayı planladığı bir liste gibi duruyor. Öte yandan kesin olarak bir şey söylemek oldukça zor. Akıllara gelen asıl soru ise, bu DLC paketleri ücretsiz mi olacak?

1096890-oyunpat

Bildiğimiz gibi CD Projekt Red, The Wither 3 de izlediği yolu Cyberpunk 2077 için de takip ediyor. Hikaye genişletmeleri ücretli DLC olarak gelebilirken, küçük görevler ve oyun modları oyunculara ücretsiz sunulabilir. Yani hem ücretli hem ücretsiz DLC paketleri görmemiz mümkün.

Oyunda hikayelerin sonunun gelmediğini gören kullanıcılar, bazı DLC paketlerinin oyuna direkt getirilmesi gerektiğini düşünüyor.

Sızdırılan DLC paketleri doğru olsun ya da olmasın, stüdyonun şu anki odak noktası oyunu düzeltmek. Yani bu paketleri ücretli yapmaları düşük bir olasılık.

Öte yandan CD Projekt Red, şuanda Cyberpunk 2077 için 1.2 güncellemesini getirmeye çalışıyor. Yeni yamanın çıkış tarihi hakkında bir bilgi olmasa da, tahminler kapsamının oldukça büyük olacağı yönünde.

Artık tüm gözler yeni güncellemede. Oyuna ne kadar etki edeceğini bilmesek de, oyuncular için bu Cyberpunk 2077’nin son şansı olabilir. Yeni güncellemenin önümüzdeki birkaç hafta içerisinde yayımlanması bekleniyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Sizlerde Cyberpunk 2077 hakkında görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Ticket to Ride, Carcassonne ve Pandemic
Ticket to Ride, Carcassonne ve Pandemic önümüzdeki hafta ücretsiz