Destiny 2, Prime Gaming üyelerine hediyeler veriyor

3 Egzotik eşya emrinize amade.

Prime Gaming üyeleri, artık Destiny 2‘de Spicy Ramen İfadesi ve Future Perfect Ghost Shell dahil olmak üzere birçok ücretsiz Egzotik öğeye sahip olabilecek. Ücretsiz öğeleri edinmek için, Amanda Holliday’e gitmeden önce Bungie ve Amazon hesaplarının bağlanması yeterlidir.

Bungie ve Amazon Prime hesaplarınız birbirine bağlı olduğu sürece, özel öğeleri Amanda Holliday’den kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Destiny 2 Ucretsiz Egzotikler Oyunpat-oyunpat

Prime Gaming üyeleri için ücretsiz Destiny 2 öğeleri

Prime Gaming, çeşitli oyunlar için zaten sürekli olarak ücretsiz öğeler sağlıyordu. Ancak Bungie ile yakın zamanda yapılan iş birliği, önümüzdeki birkaç hafta içerisinde Destiny 2’ye yeni içeriklerin gelmesinin neredeyse kesin olduğunu gösteriyor. Aşağıda da görebileceğiniz üzere, şimdilik alınabilecek dört öğe var:

  • Spicy Ramen İfadesi
  • Ikora’s Resolve Ship
  • Future Perfect Shell Ghost
  • Jagged Darksun Legendary Sparrow

İş birliğinin getireceği şeyler hakkında detaylar henüz açıklanmasa da, gelecekte altı benzer paketin daha gelmesi bekleniyor. Ücretsiz Egzotikler her zaman memnuniyetle karşılanır. Gelecekte Prime Gaming üyelerini nelerin bekleyeceğini görmek ilginç olacak.

Şimdilik, eğer bir Amazon Prime üyesiyseniz Destiny 2 için sunulan ücretsiz öğeleri aldığınızdan emin olun ve yeni paketlerine zaman çıkacağı hakkındaki detaylar için bizi takipte kalın.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Prime Gaming ve Bungie iş birliğini sevdiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
IO Interactive
IO Interactive yeni bir RPG oyunu üzerinde çalışıyor olabilir